23.04.2018 16:35

úpravy školní zahrady

Vážení rodiče,  

nešlo si nevšimnout úprav, které nyní probíhají na školní zahradě.

Během nejbližšího období by měly být hotové práce kolem nového plotu, zvětší se nám zahrada a brána se bude opět zamykat. Ten kopec s hlínou bude tvořit další z herních prvků, zatím je ale v počátcích. 

V této části zahrady máme  po dohodě se zřizovatelem v záměru nechat vybudovat kopeček se skluzavkou a trubkou pro prolézání, nechat upravit stávající rozbité a nefunkční pískoviště, vytvořit "plácek" na hry s míčem. Bude potřeba také upravit okolí plotu se sousedním pozemkem a vše  zařídit tak, aby tato část zahrady byla pro pobyt dětí bezpečná.  Což nějaký čas potrvá a nejsem vám schopná sdělit termín.

Postupně by se měla po etapách  upravovat celá zahrada a také prostor v přední části před budovou. Kdy se s těmito úpravami začne, ještě nevíme, zatím jsou na návrhu projektantů. 

Pobyt dětí v boční rozšířené části zahrady bude možný až po dokončení prací, proto se s nimi v této části zahrady nezdržujte, pro nás bude také uzavřena. Slouží jen jako příchozí cesta do části vymezené pro pobyt dětí  venku.  

Děkuji za pochopení.

 

—————

Zpět


Kontakt

Mateřská škola, Holohlavy

Školní 124
p.Smiřice
503 03


ředitelka: 495 422 714 školní jídelna: 739 063 775

č.účtu pro platby bankovním převodem: 1085805389/ 0800