02.06.2014 06:04

info k výletu - pro všechny třídy

Třídy Barušky a Sluníčka

4. června odjíždějí děti ze třídy Berušek a Sluníček v 7.30 h autobusem na výlet do Broumova na výstavu Play Broumovsko. Výlet se uskuteční za každého počasí. V případě deště odpadá plánovaná zastávka . Návrat bude nejdéle v 16.00h 

Doporučujeme - přiveďte děti nejdéle v 7.00 h aby se stihly nasvačit. "Snídaňovou "svačinu jim dejte v baťůžku zvlášť, snědí si ji ve školce před odjezdem. Teplý čaj v MŠ děti dostanou a pití na dolévání učitelky vezmou s sebou. Poud dítě trpí v autobuse nevolností, nahlaste tuto skutečnost učitelkám.

Dětem dejte do baťůžku  pití do dolévací lahvičky a jídlo na celý den, Ve školce budou mít odhlášenou stravu.

Proč jsem se rozhodli pro toto řešení:

Neobjednávali jsem žádný druh stravování od jiných poskytovatelů stravovacích služeb - neznáme kvalitu zdroje a nemůžeme zaručit kvalitu potravin ani přípravy. V různých oblastech regionu řádí lokální ohniska nákaz spojených s trávícími obtížemi. Navíc máme z jiného výletu před lety zkušenost, že objednané jídlo za relativně velké peníze děti z velké části nesnědly a vyhodily.

Domníváme se, že na studené stravě děti do odpoledne vydrží,  kvalitní teplé jídlo jim můžete zajistit doma. 

Když jim dáte vhodnou svačinu (ne uzeniny a nebo to co se rychle kazí), lze předpokládat že si jídlo děti snědí celé. Upozorňujeme, že mezi nevhodnou svačinu na výlet patří i jogurt a ovocné přesnídávky.

Zabalte dětem 1 svačinu zvlášť jako ranní jídlo, pokud nebudou ráno snídat. 

Třída Motýlci

Pokud bude 4. 6. příznivé počasí, pojedeme na výlet vlakem do Jaroměře (odjezd vlaku je v 8.50 a z Jaroměře v 11.03h) na zmrzlinu, podíváme se na vlaky, dle možnosti do výtopny  - bude - li otevřena a návrat do MŠ cca slabě před 12.00h. Proto si přijďte pro děti, které odcházejí po obědě raději déle, tak kol. 12.30h.

S sebou děti nemusejí mít nic, pití vezmou učitelky a děti budou po svačině. Stravu v MŠ budou mít zajištěnou.

V případě deště nebo příliš chladného počasí výlet posuneme na jiný den.

 

 

—————

Zpět


Kontakt

Mateřská škola, Holohlavy

Školní 124
p.Smiřice
503 03


ředitelka: 495 422 714 školní jídelna: 739 063 775

č.účtu pro platby bankovním převodem: 1085805389/ 0800