14.04.2018 21:56

diskuze ke stravování

Vážené maminky, 

v pátek 13.4.se mne několik maminek zeptalo na to, zda vím o diskuzi ke stravování která běží na FB, zeptalo se na některé věci a navrhly některé svoje podněty.

Diskuze byla pro mne nová informace a po pravdě řečeno, kus jejího obsahu, který jsem si mohla přečíst,mne velmi překvapil. Svou neobjektivitou. 

Abych zamezila šíření nepravd a nebo jen částí nečeho a debat o někom bez něho, rozhodla jsem se následovně.

1. v případě vašeho zájmu vidět celý dokument - moje vyjádření se panu starostovi na jeho výzvu - je u mne k nahlédnutí. 

2. pokud máte opravdu zájem řešit změny v jídelníčku, přijměte pozvání na schůzku na čtvrtek 26.4. od 16.30 h v jídelně MŠ. Vezměte s sebou svoje návrhy  k jídelníčku, připravte si dotazy.  Já vás seznámím se všemi konkrétními opatřeními, která jsem prozatím učinila.  Také vám mohu ukázat složení některých potravin a nápojů, ke kterým se v diskuzi vyjadřujete. K vašim případným návrhům - pokud do něj budou spadat i ryby, na základě provedených kontrolních doporučení metodiků  ze školení na kterém jsem byla, - nejsou doporučeny tyto ryby: kapr , pangas  a losos. Losos, o kterém byla ve vaší  diskuzi na FB  řeč,například pro vysoký výskyt chemických látek  s nežádoucím vedlejším účinkem z granulí, kterými jsou lososi v umělém chovu přikrmování. 

Bylo by dobré, kdybyste přišly v hojném počtu, abychom se dohodly na nějakých závěrech.

Smotlachová

—————

Zpět


Kontakt

Mateřská škola, Holohlavy

Školní 124
p.Smiřice
503 03


ředitelka: 495 422 714 školní jídelna: 739 063 775

č.účtu pro platby bankovním převodem: 1085805389/ 0800